Більше двох мільйонів гривень мають сплатити державі митні правопорушники

05.05.2018
mytnycja

У рамках протидії митним правопорушенням протягом січня-березня працівниками Вінницької митниці ДФС було складено 317 протоколів. Вартість предметів правопорушення склала 2 млн. грн. Більше половини протоколів складено за статтею 470 Митного кодексу України «Недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів призначення, видача їх без дозволу органу доходів і зборів або втрата».

Із загальної кількості порушених справ виявлено 11 фактів протиправних дій, відповідальність за які передбачено Кримінальним кодексом України, 10 випадків було пов’язано з підробкою документів та 1 випадок зі спробою ввезення товару, переміщення якого через митний кордон України заборонено законом.

Також митницею впродовж 1 кварталу розглянуто 239 справ про митні правопорушення. Накладено штрафів на загальну суму 2,3 млн. грн. Стягнуто штрафів на суму 704 тис. грн.

Проведений аналіз структури предметів правопорушень показав, що найчастіше у І кварталі 2018 року зустрічалися порушення при перевезенні алкогольних напоїв та транспортних засобів.

ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці

Схожі статті:

20180503_101650
Компютерник із Гайсинської ОДПІ став співавтором книги про штучний інтелект
pryrodni-resursy
За природні ресурси Вінниччини платники перерахували 83,4 млн. гривень бюджетних платежів
У березні на Вінницькій митниці оформили 103 тисячі тонн вантажів
На Вінниччині порушники митних правил мають сплатити три мільйони гривень штрафів
100
У Вінниці обговорили рівень сплати податків забудовниками