Більше двох мільйонів гривень мають сплатити державі митні правопорушники

05.05.2018
mytnycja

У рамках протидії митним правопорушенням протягом січня-березня працівниками Вінницької митниці ДФС було складено 317 протоколів. Вартість предметів правопорушення склала 2 млн. грн. Більше половини протоколів складено за статтею 470 Митного кодексу України «Недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів призначення, видача їх без дозволу органу доходів і зборів або втрата».

Із загальної кількості порушених справ виявлено 11 фактів протиправних дій, відповідальність за які передбачено Кримінальним кодексом України, 10 випадків було пов’язано з підробкою документів та 1 випадок зі спробою ввезення товару, переміщення якого через митний кордон України заборонено законом.

Також митницею впродовж 1 кварталу розглянуто 239 справ про митні правопорушення. Накладено штрафів на загальну суму 2,3 млн. грн. Стягнуто штрафів на суму 704 тис. грн.

Проведений аналіз структури предметів правопорушень показав, що найчастіше у І кварталі 2018 року зустрічалися порушення при перевезенні алкогольних напоїв та транспортних засобів.

ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень