Блокування податкових накладних вінницькі платники вивчали на семінарі-практикумі

14.12.2017
blokuvannla

Днями у актовій залі Вінницької ОДПІ тривало жваве обговорення блокування реєстрації податкових накладних у СМКОР.

Тут  відбувався семінар-практикум для  платників податку на додану вартість. До участі у заході були запрошені керівники та головні бухгалтери підприємств реального сектору економіки, у яких призупинено реєстрацію податкових накладних або розрахунків коригування в ЄРПН.

В.о.заступника начальника – начальника Вінницького управління ГУ ДФС у області Ігор Бондар відкриваючи зустріч повідомив присутніх про останні новації у цьому напрямку. Зокрема він розповів про вдосконалення системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків та результати від її впровадження.

Про умови блокування податкових накладних та розрахунків коригування, перелік  і порядок оформлення та відправки документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК та порядок оскарження рішення ДФС про відмову  в  їх реєстрації, детально розповіла начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Вінницькій області Світлана Білилівська.

У свою чергу, заступник начальника  – начальник відділу  податків і зборів з юридичних осіб Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області Валентина Красіліч акцентувала увагу учасників семінару-практикуму на порядку формування податкового кредиту в разі зупинення реєстрації ПН та особливостях формування РК.

Під час спілкування  платники  розповіли представникам фіскальної служби про наявність ряду проблемних питань, що виникають при реєстрації ПН/РК, формуванні повідомлення та таблиці для  їх розблокування, надали пропозиції щодо їх вирішення.

Підсумовуючи зібрання Ігор Бондар зазначив, що такі зустрічі є корисними і для платників ПДВ, і для фіскальної служби. Оскільки перші змогли отримати вичерпні відповіді на свої питання та практичні поради, а працівники фіскальних органів, дізнавшись з перших вуст про проблемні моменти у системі адміністрування ПДВ, напрацювали пропозиції щодо удосконалення роботи СМКОР.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень