Де декларуватимуть доходи громадяни-переселенці?

21.02.2018
Переглядів: 0
 Де декларуватимуть доходи громадяни-переселенці? Відомо, що декларація про майновий стан і доходи (далі – Декларація) громадянами, які відповідно до норм чинного законодавства зобов’язані (мають право) подати декларацію, у тому числі з метою реалізації права на податкову знижку, подається за податковою адресою (за місцем реєстрації). Податковою адресою платника податків – фізичної
Переглянути

Коли декларувати доходи необов’язково?

12.02.2018
Переглядів: 9
Коли декларувати доходи необов’язково? Декларація про майновий стан і доходи не подається, а обов’язок платника податку щодо її подання вважається виконаним, якщо такий платник податку отримував доходи: від податкових агентів, що не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу; виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого,
Переглянути

Чи має право ФО – резидент на отримання податкової знижки за користування іпотечним житловим кредитом…

29.12.2017
Переглядів: 19
Чи має право фізична особа – резидент на отримання податкової знижки в частині суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, якщо протягом звітного року об’єкт іпотеки був відчужений? Відповідно до пп.166.1.1 п.166.1 ст.166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755 із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) платник
Переглянути

Яким документом платник податку ФО може підтвердити суму сплачених відсотків по іпотечному житловому кредиту…

28.12.2017
Переглядів: 24
Яким документом платник податку ФО може підтвердити суму сплачених відсотків по іпотечному житловому кредиту, якщо має квитанції, у яких зазначено однією сумою сплачений основний платіж та відсотки (ануїтетні платежі)? Відповідно до п.175.1 ст.175 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник
Переглянути

Які документи має подати платник податку до державної податкової інспекції, щоб скористатись правом на податкову знижку за іпотечним кредитом?

27.12.2017
Переглядів: 24
Які документи має подати платник податку до державної податкової інспекції, щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки щодо частини суми процентів за іпотечним кредитом? ВідповідьКоротка: Платник податку – резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом за умови наявності документального підтвердження витрат, що
Переглянути

Чи має право на податкову знижку за іпотечним кредитуванням один із членів подружжя за вибором, коли об’єкт іпотеки знаходиться у спільній власності?

26.12.2017
Переглядів: 25
Чи має право на податкову знижку за іпотечним кредитуванням один із членів подружжя за вибором, коли об’єкт іпотеки знаходиться у спільній власності? Згідно з пп.166.3.1 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку має право включити до
Переглянути