Яким чином здійснюється перерахунок сум доходів та сум наданих податкових пільг найманим працівникам…

22.12.2017
Переглядів: 71
Яким чином здійснюється перерахунок сум доходів та сум наданих податкових пільг найманим працівникам, в тому числі за час перебування на лікарняному або у відпустці? Порядок проведення перерахунку сум доходів та наданих податкових соціальних пільг встановлений п. 169.4 ст. 169 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №
Переглянути

В який термін сільськогосподарським підприємствам слід зараховувати кошти на електронний рахунок?

21.12.2017
Переглядів: 65
В який термін сільськогосподарським підприємствам слід зараховувати кошти на електронний рахунок? З 1 січня поточного року для сільськогосподарських товаровиробників змінився порядок розрахунку з бюджетом. Такі платники мають вести окремий облік в залежності від вирощуваної продукції. Для забезпечення проведення розрахунків з бюджетом та перерахування коштів на спеціальні рахунки сільськогосподарським підприємствам –
Переглянути

Яким чином оподатковуються та відображаються в податковому розрахунку за ф. 1-ДФ грошові кошти, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят…

20.12.2017
Переглядів: 69
 Яким чином оподатковуються та відображаються в податковому розрахунку за ф. 1-ДФ грошові кошти, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків? Все залежить від того як ви оформите дане свято. Підпункт 165.1.39 Податкового Кодексу України містить норму відповідно до якої не включається до розрахунку
Переглянути

Як оподатковуються ПДФО доходи, нараховані на користь ФО у вигляді дивідендів?

19.12.2017
Переглядів: 68
Як оподатковуються ПДФО доходи, нараховані на користь ФО у вигляді дивідендів? Відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються пасивні доходи (крім зазначених у п.п. 165.1.41 п. 165.1 ст. 165 ПКУ). Під терміном «пасивні доходи» для цілей розд. IV ПКУ слід
Переглянути

Чи підлягає оподаткуванню ПДФО допомога у вигляді вартості автомобіля, наданого багатодітній сім`ї органом місцевого самоврядування (сільською, селищною, міською радою)?

18.12.2017
Переглядів: 69
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО допомога у вигляді вартості автомобіля, наданого багатодітній сім’ї органом місцевого самоврядування (сільською, селищною, міською радою)? Відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи, як сума державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги у вигляді
Переглянути

Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід, отриманий платником податку – ФО за зданий (проданий) ним брухт чорних металів?

15.12.2017
Переглядів: 74
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід, отриманий платником податку – ФО за зданий (проданий) ним брухт чорних металів? Статтею 1 Закону України від 05 травня 1999 року № 619-XIV «Про металобрухт» із змінами та доповненнями (далі – Закон) визначено, що власник металобрухту – це юридична або фізична особа, яка володіє, користується
Переглянути