Чи потрібно платити єдиний податок з суми відвантаження у разі списання даної заборгованності?

21.04.2015
Переглядів: 222
Юридична особа на єдиному податку 3 групи (4%) –  17 січня 2012 р. відвантажила основні засоби покупцю, але покупець за них не сплатив кошти. Чи потрібно платити єдиний податок з суми відвантаження у разі списання даної заборгованності у 1 кварталі 2015 р. Відповідь:  п.292.1 ст.292 Податкового Кодексу України визначено, що
Переглянути

З якої суми доходу потрібно сплатити єдиний податок від продажу активів та який відсоток єдиного податку потрібно застосувати

20.04.2015
Переглядів: 299
Підприємство на єдиному податку 3 групи (4%) – юридична особа продає у 2015 році за 1800 грн. необоротні матеріальні активи, які були придбані за 2000 грн. у 2012 році та амортизовані у першому місяці використання в розмірі 100% його вартості. З якої суми доходу потрібно сплатити єдиний податок від продажу
Переглянути

Юридична особа платник єдиного податку (4%) змінила юридичну адресу, чи потрібно подавати дані згідно виписки до органів ДФС?

16.04.2015
Переглядів: 303
Юридична особа платник єдиного податку (4%) змінила юридичну адресу, чи потрібно подавати дані згідно виписки до органів ДФС? Відповідно до норм п.298.6 ст.298 Податкового Кодексу України у разі зміни податкової адреси суб”єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи разом з податковою декларацією за податковий 
Переглянути

В яких рядках Декларації з податку на додану вартість та в яких графах Дод.2 до Декларації за березень відображається сума, яка зазначена в графах 11 та 14 Дод.2 та рядках 29 та 31 Декларації за лютий?

10.04.2015
Переглядів: 218
В яких рядках Декларації з податку на додану вартість та в яких графах Дод.2 до Декларації  за березень відображається сума, яка зазначена в графах 11 та 14 Дод.2 та рядках 29 та 31 Декларації за лютий? Дякую. Значення р.31 Декларації визначається розрахунковим шляхом із врахуванням показника 29 рядка. Це значення
Переглянути

Чи потрібно сплачувати підприємству до бюджету рентну плату за спеціальне використання води за її споживання мешканцями гуртожитку, якщо Між поставщиком та підприємством укладений окремий договір на поставку води до гуртожитку?

09.04.2015
Переглядів: 309
На балансі нашого підприємства знаходиться житловий гуртожиток. Чи потрібно сплачувати підприємству до бюджету  рентну плату за спеціальне використання води за  її споживання мешканцями гуртожитку? Між “Водоканалом” та нами укладений окремий договір на поставку води гуртожитку (житло), на адміністративні та виробничі приміщення – інший договір, по якому рентна плата сплачується до
Переглянути

Чи потрібно утримувати з мобілізованого працівника: ЄСВ, ПДФО,1,5% і чи нараховувати ЄСВ 37,26%

02.04.2015
Переглядів: 1378
Доброго дня. Прошу надати відповідь на таке питання: в ФОП-а , який знаходиться на єдиному податку, найманого працівника мобілізували з 12,03,2015р. Як правильно нарахувати з/п . Чи потрібно утримувати з мобілізованого працівника: ЄСВ, ПДФО,1,5% і чи нараховувати  ЄСВ 37,26%. Згідно журналу “Все про бух.облік” №27 від 23,03,2015р. ст.17-18 не потрібно
Переглянути