Чи утримують податкові агенти військовий збір при виплаті доходів підприємцям або фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність?

20.02.2015
Переглядів: 382
Чи утримують податкові агенти військовий збір при виплаті доходів підприємцям або фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність? Під час нарахування (виплати) підприємцю доходу від здійснення ним підприємницької діяльності, податкові агенти не утримують податок на доходи, якщо підприємцем надано копію документа, що підтверджує його державну реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності
Переглянути

Як сплачують військовий збір фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність?

20.02.2015
Переглядів: 185
Як сплачують військовий збір фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність? У 2015 році об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, що оподатковуються податком на доходи фізичних осіб (стаття 163 ПКУ), отже фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, є платниками військового збору. Оподатковуваним доходом у цих фізичних осіб є сукупний
Переглянути

Як сплачують військовий збір підприємці?

20.02.2015
Переглядів: 294
Як сплачують військовий збір підприємці? Об’єктом оподаткування військовим збором в 2015 році є доходи, що оподатковуються податком на доходи фізичних осіб (стаття 163 ПКУ), отже платниками військового збору є підприємці, крім тих, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Об’єктом оподаткування у таких підприємців є чистий дохід (п. 177.2
Переглянути