Який нормативний документ визначає порядок стягнення з платників заборгованості з ЄСВ?

30.10.2017
Переглядів: 7
Який нормативний документ визначає порядок стягнення з платників заборгованості з ЄСВ? Порядок стягнення заборгованості по ЄСВ визначений розділом VI “Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 07.05.2015 за № 508/26953.
Переглянути

Протягом якого часу можна виправити помилку допущену при виписці податкової накладної?

27.10.2017
Переглядів: 25
Протягом якого часу можна виправити помилку допущену при виписці податкової накладної? Право реєструвати податкові накладні та розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних зберігається протягом 365 календарних днів з дати їх складання. Таким чином, виправлення допущених помилок можливо лише у випадку, якщо з дати складання податкової накладної/розрахунку коригування не минуло
Переглянути

Як бути якщо невірно вказаний індивідуальний податковий номер покупця?

26.10.2017
Переглядів: 24
Як бути якщо невірно вказаний індивідуальний податковий номер покупця? Щоби покупець Вашого товару зміг реалізувати право на податковий кредит по даній операції –слід виправити помилку  шляхом складання розрахунку коригування до такої податкової накладної. При цьому у заголовній частині розрахунку зазначаються дані із заголовної частини податкової накладної з помилкою (тобто з
Переглянути

Виписуючи податкову накладну припустилися помилки. Планували припинити діяльність, тож знялися з реєстрації платника, проте продовжуємо працювати тож заново зареєструвалися платниками…

20.10.2017
Переглядів: 24
 Виписуючи податкову накладну припустилися певної помилки. 365 з дати її складання ще не минуло. Ми планували припинити діяльність, тож знялися з реєстрації платника, проте в силу певних обставин продовжуємо працювати тож заново зареєструвалися платниками. Чи можемо виправити раніше допущену помилку? Якщо особі анульовано реєстрацію платника ПДВ, то така особа втрачає
Переглянути

Як бути з єдиним внеском якщо припиняється підприємницька діяльність?

09.10.2017
Переглядів: 65
Як бути з єдиним внеском якщо припиняється підприємницька діяльність? Фізична особа – підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою (частина восьма статті 4 Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних
Переглянути

Чи включаються до складу доходу самозайнятої особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність, власні кошти внесені на розрахунковий рахунок?

11.08.2017
Переглядів: 98
Чи включаються до складу доходу самозайнятої особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність, власні кошти внесені на розрахунковий рахунок? Дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її
Переглянути