Через «єдине вікно» Вінницької митниці вже оформлено 3 тисячі митних декларацій

14.03.2018
jedyne-vikno

Впродовж лютого поточного року з використанням інформаційної системи автоматичного обміну інформацією в зоні діяльності Вінницької митниці ДФС було оформлено 4434 митних декларацій, що підлягали державним видам контролю. З них  за принципом «єдиного вікна» – 2755 декларацій або понад 62 відсотка від загалу.

За словами начальника Вінницької митниці ДФС Валентина Калашнікова, у лютому, порівняно з аналогічним показником січня, кількість митних декларацій оформлених за принципом «єдиного вікна» зросла більш ніж на 41,5 відсотків.

При цьому посадовець наголошує, що всі декларації було подано в електронному вигляді. Щодо часу оформлення, то в середньому одна імпортна декларація оформлювалась за 60 хвилин, експортна – за 23 хвилини, транзитна – за 9 хвилин.

Валентин Калашніков нагадує, що «єдине вікно» – це єдина електронна система обміну даними, яка дозволяє різним державним службам в автоматичному режимі обмінюватися інформацією про вантажі, які проходять через митний кордон України та про результати проходження ними необхідних видів контролю. Система працює з 1 серпня 2016 року та дозволяє подавати документи один раз в одне місце і мінімізувати контакти з працівниками державних органів.

Додамо, що за рішенням Уряду з 1 лютого 2019 року система «єдине вікно» буде використовуватись у обов’язковому порядку та у повному обсязі усіма підприємствами та державними органами.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

за матеріалами Вінницької митниці 

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень