Чотиролапий «митник» запобіг ввезенню наркотичних засобів на митну територію України

06.03.2018
tjutunovi-vurobu

Із розвитком та професійним вдосконаленням митної справи в Україні все рідшими стають спроби наркодилерів налагодити постійні та стабільні канали переміщення на митну територію України наркотичних речовин та прекурсорів. Всі спроби і хитрощі, які використовуються любителями швидких та немалих заробітків, закінчуються банальними провалами. Вміння митників використовувати на практиці свої професійні знання та навички, використання сучасних засобів митного контролю, чітка взаємодія із кінологічними командами не залишають шансів просочитися через кордон бодай маленької дози отруйного зілля.

Так, днями у пункті пропуску залізничного сполучення «Могилів-Подільський – Волчинець» митного поста «Дністер» Вінницької митниці ДФС під час проведення митного контролю пасажирського поїзда сполученням «Кишинів – Москва», в одному із пасажирських вагонів кінологічною командою митниці виявлено в одвірку неробочого тамбура прихований пакунок. В ньому знаходилась подріблена речовина зеленого кольору із характерним запахом сильнодіючого наркотику органічного походження – канабісу.

Судячи з невеликого розміру пакунка, можна лише здогадуватись, що наркоділки спробували «прощупати» пункт пропуску на можливість налагодження незаконного трафіку. Проте тонкий нюх чотирилапого «митника» і цього разу не залишив жодних шансів.

На жаль нашим працівникам сьогодні не вдалося встановити, чи супроводжувалась ця поставка кур’єром, але вдалось головне – врятувати чиєсь здоров’я, а, можливо, і життя. Наркотична речовина вилучена та передана разом із матеріалами справи до правоохоронних органів.

ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень