До Головного управління ДФС Вінниччини завітали ветерани

19.01.2018
veterany

Понад два з половиною десятиліття в Україні функціонує відомство яке забезпечує контроль за наповненням бюджету держави.

За цей час, без зміни основних функцій та завдань, зазнавала неодноразової трансформації її назва: Державна податкова інспекція, Державна податкова адміністрація, Державна фіскальна служба тощо.

Чимало фахівців працювало тут на благо України. Проте, вийшовши на заслужений відпочинок, ці люди залишаються активними та прагнуть і надалі приносити користь суспільству та передавати свій досвід молодому поколінню.

От і в Головному управлінні ДФС у Вінницькій області склалася добра традиція – зустрічатись із ветеранами служби щоб дізнатися про їх потреби та залучати до справ державотворення. Саме з цією метою в стінах управління відбулася чергова зустріч керівництва фіскальної служби області із представниками місцевих ветеранських осередків.

Так, очільник фіскальної служби Вінниччини Руслан Осмоловський подякував присутнім за їх роки складної, напруженої, але вкрай необхідної праці задля  розбудови економіки та незалежності нашої держави. Розповів про процес чергового реформування, який вкотре переживає відомство. А ще, Руслан Васильович розповів про нинішні здобутки і досягнення служби, та поділився планами і напрацюваннями на майбутнє.

veterany1

Під час спілкування не оминули увагою і проблемні питання які «підкидає» сьогодення як працівникам фіскальних підрозділів, так і тим, хто вже на заслуженому відпочинку.

Підсумовуючи зустріч Руслан Осмоловський висловив готовність подальшої підтримки кожного ветерана служби, хто своєю чесною працею забезпечував виконання важливих завдань того часу. Натомість, отримав щирі слова подяки від ветеранів за розуміння та підтримку у всіх життєвих ситуаціях.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень