До Головного управління ДФС Вінниччини завітали ветерани

19.01.2018
veterany

Понад два з половиною десятиліття в Україні функціонує відомство яке забезпечує контроль за наповненням бюджету держави.

За цей час, без зміни основних функцій та завдань, зазнавала неодноразової трансформації її назва: Державна податкова інспекція, Державна податкова адміністрація, Державна фіскальна служба тощо.

Чимало фахівців працювало тут на благо України. Проте, вийшовши на заслужений відпочинок, ці люди залишаються активними та прагнуть і надалі приносити користь суспільству та передавати свій досвід молодому поколінню.

От і в Головному управлінні ДФС у Вінницькій області склалася добра традиція – зустрічатись із ветеранами служби щоб дізнатися про їх потреби та залучати до справ державотворення. Саме з цією метою в стінах управління відбулася чергова зустріч керівництва фіскальної служби області із представниками місцевих ветеранських осередків.

Так, очільник фіскальної служби Вінниччини Руслан Осмоловський подякував присутнім за їх роки складної, напруженої, але вкрай необхідної праці задля  розбудови економіки та незалежності нашої держави. Розповів про процес чергового реформування, який вкотре переживає відомство. А ще, Руслан Васильович розповів про нинішні здобутки і досягнення служби, та поділився планами і напрацюваннями на майбутнє.

veterany1

Під час спілкування не оминули увагою і проблемні питання які «підкидає» сьогодення як працівникам фіскальних підрозділів, так і тим, хто вже на заслуженому відпочинку.

Підсумовуючи зустріч Руслан Осмоловський висловив готовність подальшої підтримки кожного ветерана служби, хто своєю чесною працею забезпечував виконання важливих завдань того часу. Натомість, отримав щирі слова подяки від ветеранів за розуміння та підтримку у всіх життєвих ситуаціях.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

20180503_101650
Компютерник із Гайсинської ОДПІ став співавтором книги про штучний інтелект
pryrodni-resursy
За природні ресурси Вінниччини платники перерахували 83,4 млн. гривень бюджетних платежів
У березні на Вінницькій митниці оформили 103 тисячі тонн вантажів
На Вінниччині порушники митних правил мають сплатити три мільйони гривень штрафів
100
У Вінниці обговорили рівень сплати податків забудовниками