Малий та середній бізнес перерахував 893 млн. гривень єдиного податку

03.01.2018
dotacija

Упродовж січня-листопада 2017 року платники Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували на потреби місцевих громад Вінниччини 892 мільйони 961,5 тис. гривень єдиного податку.

За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського близько 59 відсотків із цієї суми або майже 525 млн. грн. – це внесок  фізичних осіб. Решту, понад 41 відсоток або більш ніж 368 млн. грн., сплатили юридичні особи-спрощенці.

Посадовець додає, що проти минулорічного загальна сума перерахованого до місцевих бюджетів єдиного податку зросла на 34,3 відсотки. А громади за рахунок приросту цього податку отримали  на 228,2 млн. грн. більше ніж за одинадцять місяців 2016 року.

Отож, дякуючи за вагомі показники усім представникам малого та середнього підприємництва регіону, Руслан Осмоловський ще раз наголошує на важливості єдиного податку у формуванні доходів місцевих бюджетів Вінниччини. Адже наразі для них він є другим за розміром бюджетоформуючим платежем, поступаючись податку на доходи фізичних осіб.

Відділ комунікації ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень