Малий та середній бізнес перерахував 893 млн. гривень єдиного податку

03.01.2018
dotacija

Упродовж січня-листопада 2017 року платники Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували на потреби місцевих громад Вінниччини 892 мільйони 961,5 тис. гривень єдиного податку.

За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського близько 59 відсотків із цієї суми або майже 525 млн. грн. – це внесок  фізичних осіб. Решту, понад 41 відсоток або більш ніж 368 млн. грн., сплатили юридичні особи-спрощенці.

Посадовець додає, що проти минулорічного загальна сума перерахованого до місцевих бюджетів єдиного податку зросла на 34,3 відсотки. А громади за рахунок приросту цього податку отримали  на 228,2 млн. грн. більше ніж за одинадцять місяців 2016 року.

Отож, дякуючи за вагомі показники усім представникам малого та середнього підприємництва регіону, Руслан Осмоловський ще раз наголошує на важливості єдиного податку у формуванні доходів місцевих бюджетів Вінниччини. Адже наразі для них він є другим за розміром бюджетоформуючим платежем, поступаючись податку на доходи фізичних осіб.

Відділ комунікації ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

cinoutvorenja
Нові розміри авансових внесків для ФОП – платників єдиного податку
v.-zbir
Минулого року Вінниччина перерахувала 430 мільйонів гривень військового збору
Skarga1
Результати роботи Управління внутрішньої безпеки фіскальної служби Вінниччини
invest.pributok
З 1 січня – нові ставки екоподатку