Фіскальна служба Вінниччини на прямому зв’язку з платниками

15.01.2018
radioefir

 Днями з платниками та мешканцями Вінниччини у прямому ефірі обласного радіо „ВІНТЕРА” спілкувався начальник Головного управління ДФС у Вінницькій області Руслан Васильович Осмоловський.

У програмі „Час змін” з її ведучим Олександром Блажко наживо говорили про підсумки року минувшого та перспективи наповнення бюджетів у 2018 році. Серед іншого Руслан Осмоловський розповів, що до зведеного бюджету було мобілізовано понад 11,6 млрд.грн, що у 1.4 рази або на 3,1 млрд.грн. більше, ніж надійшло впродовж 2016 року, за що висловив глибоку подяку усім сумлінним платникам податків, зборів та інших обов’язкових платежів регіону.

Йшлося також і про законодавчі зміни, які запрацюють у новому році. Зокрема у частині блокування податкових накладних та адміністрування податку на додану вартість, поступового зростання специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби, збільшення максимальної бази нарахування ЄСВ, розширення кола платників цього внеску тощо.

А от серед найважливіших резервів зростання бюджетних доходів посадовець назвав боротьбу з контрабандою та митними правопорушеннями, протидію тіньовій економіці та ухиленню від оподаткування, а також легалізацію зарплат.

Під час розмови Руслан Васильович відповів на ряд питань, які цікавили платників податків області та простих громадян. Одних непокоїло питання припинення підприємницької діяльності. Інші телефонували з приводу цьогорічних особливостей нарахування  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Та найбільше питань стосувалось  декларування минулорічних доходів.

Отож, користуючись нагодою, очільник фіскальної служби області нагадав усім слухачам, що кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2017 році, розпочалась 1 січня цього року і триватиме до 1 травня. Зауважив, що протягом цього часу всі 23 Центри обслуговування платників регіону та територіальні підрозділи фіскальної служби працюватимуть із подовженим робочим днем та у вихідні.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

20180503_101650
Компютерник із Гайсинської ОДПІ став співавтором книги про штучний інтелект
pryrodni-resursy
За природні ресурси Вінниччини платники перерахували 83,4 млн. гривень бюджетних платежів
У березні на Вінницькій митниці оформили 103 тисячі тонн вантажів
На Вінниччині порушники митних правил мають сплатити три мільйони гривень штрафів
100
У Вінниці обговорили рівень сплати податків забудовниками