Компютерник із Гайсинської ОДПІ став співавтором книги про штучний інтелект

23.05.2018

Її у лютому нинішнього року видало одне з провідних світових видавців наукової літератури – Міжнародне видавництво наукових, технологічних та медичних ресурсів CRC Press (USA), що є членом Taylor & Francis Group (UK).

Книжка «Image Processing and Pattern Recognition Based on Parallel Shift Technology» або «Обробка зображень та розпізнавання образів на основі технології паралельного зсуву» описує методи та алгоритми попередньої обробки та розпізнавання зображень.

Написана у співавторстві професора Державного економіко-технологічного університету транспорту Степана Білана та головного державного інспектора сектору інформаційних технологій Гайсинської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області Сергія Южакова книга, допоможе дослідникам з проектування систем штучного інтелекту, робототехніки та розробки програмних та апаратних засобів обробки відеоінформації.

Ось так, незважаючи на нинішні вимоги і значне професійне навантаження на безпосередній роботі, фахівці фіскальної служби займаються науковою діяльністю, дбаючи про майбутнє.

kniga1
kniga2

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень