Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень

29.05.2018

Протягом січня-квітня поточного року спрощенці Вінниччини перерахували до місцевих бюджетів майже 375,7 мільйонів гривень єдиного податку, перевищивши прогнозовану суму майже на чверть або на більш ніж 73,5 мільйонів гривень. Про це говорить начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

Щодо аналогічного періоду минулого року, то тут динаміка ще краща. Приріст – 27,7%. або 127,7 додаткових мільйонів гривень до місцевих бюджетів. При цьому у розрізі кожної з категорій платників єдиного податку, за підсумками діяльності 4-х звітних місяців, простежується стабільне зростання податкових надходжень. Найбільше додали фізичні особи – майже 40,9 мільйонів гривень. Сільськогосподарські виробники-платники ІУ групи перевершили минулорічні показники майже на 33 мільйони гривень. Приріст надходжень від юридичних осіб перевищив 7,5 мільйонів гривень.

– додає очільник фіскальної служби Вінниччини

Отож, зважаючи на те, що єдиний податок – важливе та стабільне джерело наповнення місцевих бюджетів, створення комфортних умов для розвитку та роботи підприємництва у регіоні, зокрема малого та середнього бізнесу, – залишається серед пріоритетів діяльності виконавчої влади, місцевого самоврядування та фіскальної служби області.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
korupcija
За матеріалами підрозділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС області розпочато 9 кримінальних проваджень