На Вінниччині митники «передали» правоохоронцям правопорушників

17.05.2018
mytna-zona

Днями на українсько-молдовському кордоні співробітники Вінницької митниці ДФС завадили спробі громадянина Республіки Молдова незаконним шляхом в’їхати на митну територію України у пункті пропуску «Могилів-Подільський – Отач» митного поста «Дністер».

Під час митного контролю, при перевірці поданих документів, у митників виникли сумніви щодо достовірності паспорту громадянина Республіки Молдова. Увагу привернули відсутність голографічних знаків, видозмінені колір та форма документу. В ході перевірки встановлено, що для проходження прикордонного та митного контролів було подано два різні паспорти. Про цей факт митники повідомили правоохоронні органи, автівку затримали.

Цими ж днями співробітниками митного поста «Дністер» було зупинено спробу незаконного переміщення психотропного препарату «Tramadol». 20 таблеток препарату знайшли у відділенні для рукавичок, під час митного огляду автомобіля, що виїжджав з України. Керував транспортним засобом наш співвітчизник. Власником забороненого препарату виявилася пасажирка автомобіля – також громадянка України.

За вказаним фактом направлено повідомлення до правоохоронних органів за ознаками злочину передбаченого ст. 305 Кримінального кодексу України.

Довідково:

Лікарський препарат «Tramadol» відповідно до Постанови КМУ № 770 від 06.05.2000 року віднесено до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, що заборонені до переміщення через державний кордон України.

ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці ДФС

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень