На Вінниччині студенти пропонували реформи в оподаткуванні

08.05.2018
torgovyi

У Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ днями відбулося підведення підсумків ІV Міжвузівського конкурсу студентських наукових робіт на податкову тематику. Конкурсанти з торговельно-економічного інституту та аграрного університету змагалися за напрямами «Фінанси» та «Облік і контроль в оподаткуванні».

Журі, що складалося з науковців вузу, представників ГУ ДФС у області та студентського активу, відзначило актуальність проблематики багатьох робіт. Зокрема, не залишилися поза увагою питання бухгалтерського обліку та оподаткування малого і середнього бізнесу, розробки шляхів реформування податкового менеджменту, особливості застосування податкової соціальної пільги. Жваву дискусію викликала тематика оподаткування операцій з криптовалютою, якій присвятили свої роботи одразу два студенти: Вечірко Ірина (Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ) та Мельник Олександр (Вінницький національний аграрний університет). Переможцями стали Сінельникова Наталя та Томчук Марина, що дослідили проблематику оподаткування доходів від електронної комерції та оподаткування страхових компаній.

Переможці отримали відзнаки від начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського. За словами заступника директора з навчально-методичної роботи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Лілії Мартинової, плідна співпраця вузу з фіскальною службою області розширює практичний аспект наукових робіт студентів та стимулює молодих наковців до професійної самореалізації.

IMG_7157

IMG_7165

IMG_7169

IMG_7176

001

009

IMG_7126

IMG_7171

 

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області 

Схожі статті:

20180503_101650
Компютерник із Гайсинської ОДПІ став співавтором книги про штучний інтелект
pryrodni-resursy
За природні ресурси Вінниччини платники перерахували 83,4 млн. гривень бюджетних платежів
У березні на Вінницькій митниці оформили 103 тисячі тонн вантажів
На Вінниччині порушники митних правил мають сплатити три мільйони гривень штрафів
100
У Вінниці обговорили рівень сплати податків забудовниками