На Вінниччині викрито канал реалізації нелегального елітного алкоголю

05.01.2018
falsificat

Партію алкогольної продукції іноземних брендів загальною вартістю близько півмільйона гривень вилучили співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області під процесуальним керівництвом прокуратури у Вінницькій області в рамках операції «Акциз-2018» в ході розслідування кримінальних проваджень за статтями 204 та 190 Кримінального кодексу України.

В ході одночасного проведення чотирьох обшуків за ухвалою суду виявлено та вилучено алкогольні напої у скляній тарі та упаковках типу «bag-in-box» різних торгових марок із явними ознаками підробки загальним об’ємом 1280 літрів, а також записи та контакти осіб, причетних до незаконного транспортування та реалізації нелегальної продукції. Встановлено, що продукція реалізовувалася через мережу Інтернет.

За результатами проведених заходів вилучено алкогольних напоїв на суму 488 тис. гривень, а також автомобіль, яким здійснювалося перевезення – всього на суму 938 тис. гривень.

На даний час в суді перебуває на розгляді клопотання про накладення арешту на вилучене майно. Проводяться заходи по встановленню всіх причетних осіб до скоєння даного правопорушення.

IMG_2459 IMG_2471 IMG_2482

Головне управління ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

cinoutvorenja
Нові розміри авансових внесків для ФОП – платників єдиного податку
v.-zbir
Минулого року Вінниччина перерахувала 430 мільйонів гривень військового збору
Skarga1
Результати роботи Управління внутрішньої безпеки фіскальної служби Вінниччини
invest.pributok
З 1 січня – нові ставки екоподатку