На Вінниччині вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на 1,4 млн. гривень

26.01.2018
akcyzni-tovary2

Активізація відпрацювання тіньового ринку підакцизних товарів суттєво збільшила обсяги вилучення з незаконного обігу такої продукції.

З початку цього року співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області, в тому числі спільно з іншими правоохоронними органами вилучено нелегальних підакцизних товарів на загальну суму 1,37 млн. грн., в тому числі майже на півмільйона гривень фальсифікованих алкогольних напоїв, і майже на 160 тис. грн. тютюнових виробів.

Слід відзначити, що майже вся алкогольна продукція готувалася для реалізації під виглядом елітних алкогольних напоїв іноземних брендів, і не виключено, що могла б потрапити на святкові столи. Наслідки вживання такої продукції для життя і здоров’я споживачів передбачити складно, оскільки продукція мала явні ознаки підроблення.

akcyzni-tovary

Вилучення незаконної продукції відбулися в рамках загальнодержавних операцій «Акциз-2018» та «Рубіж-2018», метою яких є активізація заходів із протидії правопорушення у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікованої, незаконно виготовленої і переміщеної через митний кордон України підакцизної продукції, збільшення надходжень акцизного податку до бюджету.

Головне управління ДФС у Вінницькій області 

Схожі статті:

20180503_101650
Компютерник із Гайсинської ОДПІ став співавтором книги про штучний інтелект
pryrodni-resursy
За природні ресурси Вінниччини платники перерахували 83,4 млн. гривень бюджетних платежів
У березні на Вінницькій митниці оформили 103 тисячі тонн вантажів
На Вінниччині порушники митних правил мають сплатити три мільйони гривень штрафів
100
У Вінниці обговорили рівень сплати податків забудовниками