Надходження єдиного податку від підприємців Вінниччини зросли в півтора раза

07.11.2016
zarplata

Протягом січня-жовтня нинішнього року фізичні особи, що обрали спрощену систему оподаткування, поповнили місцеві бюджети на 298,4 мільйонів гривень єдиного податку.

Варто зазначити, що спрощена система приваблює суб’єктів господарювання завдяки простим і зрозумілим правилам ведення обліку та сплати податків.

 

Завдяки зростанню підприємницької активності ми маємо стабільний тренд зростання податкових надходжень. Так, лише від сплати єдиного податку фізичними особами цього року місцеві бюджети додатково отримали понад 102 мільйони гривень.

начальник ГУ ДФС у області Руслан Осмоловський

Для кожної групи платників єдиного податку законодавством встановлені певні вимоги та умови, що дозволяють перебувати на цій системі оподаткування. Одними з таких умов є обсяг доходу, застосування певного виду розрахунків, здійснення певних видів діяльності.

Нагадаємо, що граничні розміри річного доходу  для платників єдиного податку, що дозволяє обрати цю систему оподаткування, визначена для кожної групи:

перша група – 300 тисяч гривень за календарний рік;

друга група – 1 500 000 гривень за календарний рік;

третя група – 5 000 000 гривень за календарний рік.

Також передбачено, що платники єдиного податку першої-третьої групи у визначених законодавством випадках повинні здійснювати розрахунки у встановленому порядку, зокрема із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Платниками єдиного податку визначаються види діяльності, що здійснюються підприємцем та оподатковуватимуться єдиним податком. У разі перевищення розміру річного доходу, а також отримання доходу від діяльності, що не дає права на сплату єдиного податку, єдиний податок сплачується у розмірі 15 відсотків від суми такого доходу. Єдиний податок, нарахований за перевищення обсягу доходу, сплачується протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за звітний квартал.

ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень