Підробка документів – «найпопулярніше» порушення при переміщенні автівок через кордон

21.02.2018
mytnycja

Протягом січня посадовими особами Вінницької митниці ДФС було складено 105 протоколів про порушення митних правил. Вартість предметів правопорушень становить 1,8 млн. гривень. Предмети порушення митних правил вилучено у 14 справах на загальну суму 19 тис. гривень.

89 протоколів (близько 85%) складено за ознаками правопорушень, санкції яких не передбачають конфіскації. Це, переважно, – перевищення терміну транзиту та тимчасового ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Основними предметами порушення митних правил у січні були алкогольні напої, лісоматеріали, тютюнові вироби, транспортні засоби та психотропні речовини.

З початку року одним із пріоритетних напрямків діяльності митниці є боротьба з порушеннями митних правил, які пов’язані із незаконним переміщенням транспортних засобів особистого користування на іноземній реєстрації. В цьому напрямку налагоджена взаємодія з підрозділами Національної поліції області. У січні до органів поліції було направлено 8 повідомлень про кримінальні правопорушення за ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». У більшості випадків, громадянами при переміщенні транспортних засобів через митний кордон України, для проходження митного контролю, надавалися підроблені довіреності та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці

Схожі статті:

ESV
Сьогодні – останній день квартальної сплати ЄСВ
декларація
З початку року мешканці Вінниччини задекларували майже 430,6 мільйонів гривень минулорічних доходів
deklaracija
Три шляхи подання декларації про майновий стан і доходи
deklarfcija
Вінницькі студенти навчалися декларувати доходи