Помічники Святого Миколая з фіскальної служби завітали до «Малятка»

19.12.2017

В найулюбленіший зимовий день всіх дітлахів – День Святого Миколая – керівник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський завітав з подарунками до  вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини «Малятко».

Малеча зустрічала шефів веселими таночками, піснями, святковими віршами. У своїх побажаннях і молитвах дітки прохали доброго святого захисника здоров’я і щастя, радості та подарунків. Не могли залишити байдужими присутніх на святі щирі слова милосердя, любові та надії, що лунали під час виступів діточок з дитячого будинку.

Руслан Осмоловський привіз необхідні закладу набори постільної білизни, ковдри та подушки, щоб діткам було тепло та комфортно відпочивати. А ще привітав діток іграшками і смачними подарунками, та подякував працівникам закладу за справжню людяність і професіоналізм у вихованні дітей і побажав, щоб любові і добра було побільше в житті кожної дитини.

Фіскальна служба опікується цим закладом вже не перший рік, тож і цьогоріч їм були передані необхідні для догляду малечі речі, засоби гігієни та продукти харчування.

IMG_5772 IMG_5776 IMG_5786 IMG_5797 IMG_5806 IMG_5807 IMG_5816 IMG_5818 IMG_5824 IMG_5837 IMG_5845 IMG_5846 IMG_5851 osmolovkii

                                                                              ГУ ДФС у Вінницькій області 

Схожі статті:

Без-имени-1
Як платнику податків правильно «поскаржитися»
maljatko
Великодні подарунки від вінницьких фіскалів отримали вихованці “Малятка”
ESV
Сьогодні – останній день квартальної сплати ЄСВ
декларація
З початку року мешканці Вінниччини задекларували майже 430,6 мільйонів гривень минулорічних доходів