Представники бізнесу Гайсинщини зустрілись із керівником фіскальної служби

24.11.2017
gaisyn-narada1

Зустріч відбулась у місті Гайсин, де місцеві виробники  та представники військової частини мали нагоду обговорити ряд проблемних питань, що виникають у їхній роботі, з начальником Головного управління ДФС у Вінницькій області Русланом Осмоловським.

Зокрема, головного бухгалтера ТОВ ПК „Зоря Поділля”  Тетяну Іващенко непокоїла ситуація з врегулюванням коригування коштів на електронному рахунку підприємства.

Заступник начальника фінансово-економічної служби військової частини А1619 – Олександр Базелюк був стурбований питанням щодо нарахування штрафних санкцій та пені за сплату ЄСВ.

На всі питання очільник фіскальної служби області дав вичерпні фахові відповіді. А щодо проблемних моментів, то у ході конструктивних діалогів було знайдено шлях їх вирішення.

На завершення Руслан Осмоловський  наголосив на своїй відкритості для бізнесу та громадськості, на готовності чути їх проблеми, спільними зусиллями знаходити вихід із ситуації, дослухаючись до їх порад, удосконалювати систему податків так, як того очікують самі платники. Адже робота фіскальної служби спрямована, насамперед, на створення сприятливого бізнес-середовища для започаткування та реалізації підприємницької або фінансово-господарської діяльності для промислових підприємств, аграріїв та простих громадян.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області 

Схожі статті:

mytnycja
Підробка документів – «найпопулярніше» порушення при переміщенні автівок через кордон
budjet
У січні податковий борг платників Вінниччини скоротився на 30 мільйонів гривень
22222
Продавцям сільгосппродукції власного виробництва
deklaracija
Мали доходи за межами України – подайте річну декларацію