Представники бізнесу Гайсинщини зустрілись із керівником фіскальної служби

24.11.2017
gaisyn-narada1

Зустріч відбулась у місті Гайсин, де місцеві виробники  та представники військової частини мали нагоду обговорити ряд проблемних питань, що виникають у їхній роботі, з начальником Головного управління ДФС у Вінницькій області Русланом Осмоловським.

Зокрема, головного бухгалтера ТОВ ПК „Зоря Поділля”  Тетяну Іващенко непокоїла ситуація з врегулюванням коригування коштів на електронному рахунку підприємства.

Заступник начальника фінансово-економічної служби військової частини А1619 – Олександр Базелюк був стурбований питанням щодо нарахування штрафних санкцій та пені за сплату ЄСВ.

На всі питання очільник фіскальної служби області дав вичерпні фахові відповіді. А щодо проблемних моментів, то у ході конструктивних діалогів було знайдено шлях їх вирішення.

На завершення Руслан Осмоловський  наголосив на своїй відкритості для бізнесу та громадськості, на готовності чути їх проблеми, спільними зусиллями знаходити вихід із ситуації, дослухаючись до їх порад, удосконалювати систему податків так, як того очікують самі платники. Адже робота фіскальної служби спрямована, насамперед, на створення сприятливого бізнес-середовища для започаткування та реалізації підприємницької або фінансово-господарської діяльності для промислових підприємств, аграріїв та простих громадян.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області 

Схожі статті:

20180503_101650
Компютерник із Гайсинської ОДПІ став співавтором книги про штучний інтелект
pryrodni-resursy
За природні ресурси Вінниччини платники перерахували 83,4 млн. гривень бюджетних платежів
У березні на Вінницькій митниці оформили 103 тисячі тонн вантажів
На Вінниччині порушники митних правил мають сплатити три мільйони гривень штрафів
100
У Вінниці обговорили рівень сплати податків забудовниками