Результати роботи Управління внутрішньої безпеки фіскальної служби Вінниччини

22.01.2018
Skarga1

Протягом 2017 року співробітниками Управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Вінницькій області ГУ ДФС у Вінницькій області проведено 81 службову перевірку та розслідування. За результатами вказаних перевірок інформація підтвердилась в 59 випадках.

Протягом  2017 року до правоохоронних органів направлено матеріали 28 перевірок для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

За результатами розгляду матеріалів УВБ,  направлених у поточному році, органами прокуратури Вінницької області в січні-грудні 2017 року зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 20 кримінальних проваджень. Матеріали 1 кримінального провадження з обвинувальним актом направлено до суду.

Також, протягом звітного періоду за матеріалами УВБ складено 7 протоколів про вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою та другою статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Одним з пріоритетних напрямків роботи управління залишається упереджувальна та роз’яснювальна робота серед працівників податкової та митної служби, а також кандидатів на заміщення вакантних посад.

Так, співробітниками  управління, з метою вжиття заходів  щодо запобігання і протидії корупції, протягом січня-грудня 2017 року проведено 676 профілактично-попереджувальних заходів.

В рамках забезпечення прозорості діяльності, своєчасного інформування громадськості про результати вжитих заходів, показники роботи управління  щомісячно розміщуються на суб-сайті ГУ ДФС у Вінницькій області.

Для всіх небайдужих нагадуємо, що в управлінні  працює цілодобова лінія телефону „довіри” (0432) 66-02-05. Подзвонивши, можна повідомити про будь-які корупційні прояви з боку працівників органів ДФС у Вінницькій області та Вінницької митниці ДФС.

Крім того, з метою реалізації антикорупційного проекту Державної фіскальної служби України діє сервіс «Пульс» 0800-501-007, який приймає інформацію від суб’єктів господарювання та громадян щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників структурних підрозділів та територіальних органів ДФС, проблем, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, а також щодо упередження контрабанди.

Управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Вінницькій області ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень