Спрощенці Вінниччини на третину збільшили сплату єдиного податку до місцевих бюджетів

30.01.2018
dotacija

 Впродовж 2017 року платники Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, спрямували до місцевих бюджетів 947 млн. 592,3 тис. грн. єдиного податку За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського – це на 235 млн. 172,9 тис. грн. або 33 відсотки більше аналогічних надходжень за 2016 рік.

У структурі перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку переважають внески громадян – підприємців – це 552 млн. 459,2 тис. грн. Решту коштів сплатили юридичні особи – спрощенці.

Посадовець додає, що позитивна динаміка надходжень єдиного податку у 2017 році проти минулорічного спостерігається як у фізичних осіб-підприємців, так і у юридичних осіб – спрощенців. У перших приріст єдиного податку склав 181 млн. 543,3 тис. грн. або 48,9 відсотків, у других – 53 млн. 159,6 тис. грн. або 31,6 відсотків.

Підсумовуючи Руслан Осмоловський наголошує, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, перераховуючи його своєчасно та у повному обсязі, платники єдиного податку забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї місцевої громади.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень