Студенти Вінниччини „взялись за податкові реформи”

11.04.2018

Днями у стінах Вінницького технічного коледжу відбувся заключний етап Конкурсу студентських проектів податкових реформ, який проводився серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області.

Відкриваючи захід, голова Ради директорів коледжів і технікумів Вінницької області Олег Домінський, висловив вдячність усім присутнім: організаторам конкурсу, студентам, їхнім керівникам та представникам фіскальної служби регіону за жагу пізнання нового, та змін на краще у своїй країні.

Презентовані членам журі та усім присутнім конкурсні роботи вражали різноплановістю. В них студенти удосконалювали механізми детінізації податків, реформували податок на доходи фізичних осіб та податок на додану вартість. А ще – досліджували проблеми екологічного оподаткування та пропонували шляхи вирішення. Йшлося і про актуальні проблеми протидії та запобігання проявам корупції в органах ДФС.

Зауважимо, що під час написання робіт, конкурсанти посилались не тільки на законодавчі норми Податкового кодексу України. У дослідженнях вони використовували досвід кращих європейських країн у сфері оподаткування та протидії корупції.

Отож, передаючи за дорученням начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського Подяки учасникам конкурсу та їхнім кураторам, очільниця відділу комунікацій Таїса Глімбоцька підсумувала, що власне сама перемога не є головною метою такого заходу. Важливішим є активна життєва позиція, патріотичне налаштування і бажання жити у справедливій і квітучій державі, у якій-би мріяли жити і всі іноземці.

koledj1

koledj3

koledj4

koledj5

koledj6

koledj7

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень