У фіскальній службі підбили підсумки операції «Урожай – 2017»

20.12.2017
gotivka

 Її здобуток сягнув 46,7 млн. гривень легалізованих доходів по більш ніж 8,2 тисячі найманих працівниках. А місцевий бюджет отримав 8,4 млн. грн. додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб та 9,3 млн. грн. єдиного внеску Про це інформує начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

Зокрема, за рахунок добровільного підвищення рівня заробітної плати у 4160 працівників, легалізовано 14,6 млн. грн. доходу. Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали 2,6 млн. грн., єдиного внеску – 2,8 млн. грн.  Ще 4052 наймані працівники отримали офіційне працевлаштування, за якими легалізовано 32 млн. грн. доходу. Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали 5,3 млн. грн., єдиного внеску – 6,5 млн. грн.

Окрім того, внаслідок нарахування доходу фізичним особам, які надавали послуги з обробітку, збору урожаю та інші послуги, до бюджету надійшло 112,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Задля цього під час відпрацювання сільськогосподарських виробників, в рамках операції «Урожай-2017», фахівцями підрозділів податків і зборів з фізичних осіб фіскальної служби Вінниччини здійснено 18 перевірок. З них 14 – планових та 4 – позапланові, Сума донарахувань склала 620 тис. грн., у т.ч. ПДФО – 609,5 тис. грн., єдиного внеску – 3,4 тис. грн.

Руслан Осмоловський зауважує, що контрольні заходи з проведення операції «Урожай-2017» здійснювались фіскальною службою регіону на виконання доручення Вінницької обласної державної адміністрації від 04 липня 2017 року №01.01-11/3839 «З питань організації збирання зернових і зернобобових культур та формування ринку зерна в 2017-2018 маркетинговому році».

Підсумовуючи результати операції посадовець додає, що їх не вдалось би досягти без розуміння проблеми використання праці незареєстрованих найманих працівників та виплати заробітної плати у „конвертах”, а відтак підтримки в її вирішенні місцевих органів влади та громадськості.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень