У фіскальній службі Вінниччини підбили підсумки роботи за 2017 рік

02.02.2018
kolegija1

 Сьогодні у фіскальній службі області підбивали підсумки роботи за 2017 рік. Присутній на заході губернатор області Валерій Коровій подякував працівникам відомства за роботу. Адже у 2017 році в порівнянні з 2016 додаткові надходження до бюджетів усіх рівнів сягнули майже 3,5 млрд. грн. Лише до місцевих скарбниць надійшло понад 6,3 млрд. грн, що на 1,6 млрд. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

За словами очільника вінницьких фіскалів Руслана Осмоловського, досягти таких результатів, зокрема, вдалося завдяки злагодженій роботі працівників служби та позитивних змінах у представників бізнесу щодо розуміння ролі податків.

Якщо пригадати початок 2017 року та побоювання багатьох експертів щодо можливих негативних наслідків збільшення розміру заробітної плати, то вони себе не виправдали. Навпаки, у минулому році ми побачили більш свідоме ставлення бізнесу до тих, хто своєю працею формує його доходи. Про це говорить суттєвий приріст фонду заробітної плати та збільшення кількості повідомлень про прийняття на роботу.

– наголосив Руслан Осмоловський

Разом із тим, при всіх позитивних тенденціях, керівник обласної фіскальної служби вбачає і ряд резервів у наповненні бюджетів.

У своєму виступі, серед іншого, Руслан Васильович акцентував увагу присутніх на необхідності підвищення якості обслуговування платників податків.

Хоча в області вже функціонує 23 Центри обслуговування платників податків, а кількість скарг на лінію «Пульс» у 2017 році скоротилася в порівнянні з 2016 роком з 32 до 8, працівникам відомства слід так налагодити що роботу, щоби кожен платник податків відчув свою значимість.

– підсумував посадовець

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області 

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень