У грудні Вінницька митниця перерахувала до Держбюджету понад 240 мільйонів гривень

17.01.2018
jedinij-podatok

Протягом грудня 2017 року Вінницькою митницею ДФС здійснено митне оформлення 142 тисячі тонн вантажів, пропущено через митний кордон України 40 тисяч транспортних засобів, 248 тисяч громадян.

Сальдо зовнішньої торгівлі товарами, за результатами митних оформлень у Вінницькій митниці ДФС, залишається позитивним і становить 23 млн. доларів США.

Обсяги оподаткованого імпорту склали 19 тисяч тонн вартістю 39 млн. дол. США.

В грудні до Державного бюджету України перераховано 242,6 млн. грн. До загального фонду надійшло 240 млн.грн, в тому числі: мита – 21,7 млн. грн., акцизного податку – 2,3 млн. грн., ПДВ – 214,2 млн. грн., єдиного збору – 1,4 млн. грн., плати за митне оформлення – 0,15 млн. грн., інших надходжень – 0,3 млн. грн. До спеціального фонду спрямовано 2,6 млн.грн.

Митницею постійно здійснюється багаторівневий контроль достовірності декларування митної вартості товарів та її складових. За результатами цієї роботи протягом грудня 2017 року базу оподаткування збільшено на 30,5 млн. грн., як наслідок – додатково перераховано до Держбюджету 7,3 млн. грн. податків.

Окрім цього проводиться посилений контроль за правильністю визначення країни походження товарів, митне оформлення яких здійснено в режимі найбільшого сприяння та із застосуванням режиму вільної торгівлі. Загальний економічний ефект по результатах роботи митниці у напрямку контролю за країною походження товарів протягом грудня 2017 року складає 159 тис.грн.

Найбільшими платниками податків у грудні були, підприємства, що проводили митне оформлення металоконструкцій,  деревини, лаків та фарб, запчастини до транспортних засобів, а також насіння соняшника і кукурудзи.

Головне управління ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці

Схожі статті:

mytnycja
Підробка документів – «найпопулярніше» порушення при переміщенні автівок через кордон
budjet
У січні податковий борг платників Вінниччини скоротився на 30 мільйонів гривень
22222
Продавцям сільгосппродукції власного виробництва
deklaracija
Мали доходи за межами України – подайте річну декларацію