У Вінницькій митниці нагадують про обов’язковість „єдиного вікна” для усіх з нового року

18.12.2017
edyne-vikno

 Про це говорилось під час чергової зустрічі керівництва митниці із представниками контролюючих служб, суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та митними брокерами, яка днями відбулася у Вінницькій митниці ДФС.

Метою зустрічі було доведення змін внесених Постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 № 878 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 року № 364» у роботу держаних органів та підприємств.

Насамперед, в.о. начальника Вінницької митниці ДФС Ігор Путишин, звернув увагу присутніх на обов’язковість з 1 лютого 2018 року подання декларації для здійснення митного оформлення за принципом «єдиного вікна».

Під час спілкування були визначені загальні засади здійснення митного оформлення за принципом «єдиного вікна». Окрім того детально розглянута ситуація по кожному місцю розташування підрозділів митного оформлення, що знаходяться в зоні діяльності Вінницької митниці ДФС.

edyne-vikno1

На завершення представники суміжних служб, митні брокери та представники суб’єктів сфери ЗЕД мали нагоду звернулися до керівництва митниці з робочими питаннями та отримали відповідні роз’яснення.

У свою чергу Ігор Путишин подякував присутнім за співпрацю і взаєморозуміння, наголосив на необхідності проведення систематичних зустрічей з метою обговорення проблем, що виникають в ході діяльності як представників бізнесу так і державних органів. А також висловив сподівання, що такі конструктивні зустрічі сприятимуть розвитку міжнародної торгівлі та підприємництва у регіоні.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

за матеріалами Вінницької митниці

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень