Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень

30.05.2018
litsenziya

За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Вінницькій області у квітні 2018 року від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевих бюджетів сплачено 1 млн 746,7 тис. грн.

Окрім того 12 млн. 108,1 тис. грн. надійшло від суб’єктів роздрібної торгівлі у вигляді акцизного податку з реалізації підакцизних товарів.

Додамо, що станом на 1 травня 2018 року на території Вінницької області та міста Вінниці діє 7494 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема, у квітні поточного року було видано 846 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них алкогольними напоями – 471, тютюновими виробами – 375. Разом із тим, за несвоєчасну сплату чергового платежу – призупинено дію 85 ліцензій, а дію 63 – анульовано.

Додамо, що з метою недопущення порушень в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, Головним управлінням ДФС у Вінницькій області постійно проводяться організаційні заходи, за результатами яких у квітні 2018 року сума фінансових санкцій склала 536,6 тис. грн. Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 51,0 тис. грн., за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін – 20,0 тис. грн., за реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років – 47,6 тис. грн. (анульовано дію 6 ліцензій).

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області 

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень
korupcija
За матеріалами підрозділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС області розпочато 9 кримінальних проваджень