Від роздрібної торгівлі підакцизними товарами, бюджет отримав понад 14,6 мільйонів гривень

02.03.2018
miljon

За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Вінницькій області в січні поточного року надходження акцизного податку з реалізації підакцизних товарів суб’єктами роздрібної торгівлі склали 14 мільйонів 651,7 тисяч гривень. Доведену розрахункову базу перевиконано на 2 мільйона гривень.

Додамо, що на території області та міста Вінниці діє 7614 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Із них 587 були видані впродовж січня 2017 року, у т. ч. на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 324, роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 263.

Поряд із цим, за несвоєчасну сплату чергового платежу, призупинено дію 101 ліцензії, а дію 143 – анульовано. Зокрема, ануляція 3-х ліцензій у звітному періоді відбулась через реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років (порушено вимоги Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»).

Окрім того, впродовж січня 2017 року управлінням було реалізовано понад 2,2 мільйона штук марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв. Загальна сума акцизного податку, при цьому, перевищила 57,1 мільйон гривень.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області 

Схожі статті:

ESV
Сьогодні – останній день квартальної сплати ЄСВ
декларація
З початку року мешканці Вінниччини задекларували майже 430,6 мільйонів гривень минулорічних доходів
deklaracija
Три шляхи подання декларації про майновий стан і доходи
deklarfcija
Вінницькі студенти навчалися декларувати доходи