Вінничанам, що подали декларації на отримання податкової знижки повернуть із бюджету 6 мільйонів гривень

04.05.2018
deklaracija

„За підсумком перших трьох місяців цьогорічного декларування громадянами доходів, 3410 вінничанам, котрі подали декларації на отримання податкової знижки, після відповідних перерахунків матимуть право на повернення з бюджету 6 мільйонів 80,5 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, кількість земляків, які вже скористались своїм правом на податкову знижку, більша минулорічної на 539 осіб. Отож і сума, яка має бути відшкодована їм з бюджету, перевищує показник перерахунку за січень-березень 2017 року, на 1 мільйон 346,7 тисяч гривень.

Серед претендентів на податкову знижку, як і у попередні роки переважають ті, хто сплачував кошти на користь закладів освіти. Їх є 2675 осіб або 78,4 відсотка. Другими за чисельністю є громадяни, що сплачували страхові платежі, – 647 осіб або близько 21 відсотка. Замикають трійку лідерів ті, хто оплачував будівництво (придбання) доступного житла – 35 осіб або 1 відсоток від загалу.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень