Вінницькі студенти навчалися декларувати доходи

16.04.2018

Деклараційна кампанія перетнула тримісячний рубіж. Тож у громадян залишилося близько місяця, щоб своєчасно задекларувати свої минулорічні прибутки. Які доходи підлягають обов’язковому декларуванню, як правильно заповнити та в які терміни подавати декларацію мали змогу дізнатися студенти Вінницького торговельно-економічного університету КНТЕУ.

Під час семінару-навчання фахівці Головного управління фіскальної служби у Вінницькій області детально зупинилися на умовах, у яких випадках обов’язково потрібно подати декларацію до 1 травня. Особливу увагу було приділено відображенню в декларації іноземних доходів, адже студенти ВУЗу мають нагоду практичного стажування за кордоном. Цікавилися студенти і обов’язками щодо сплати податків під час надання в оренду нерухомого майна.

Також слухачі дізналися, що громадяни, які протягом минулого року отримували заробітну плату, з якої утримувався податок на доходи фізичних осіб, мають право на отримання податкової знижки. Так, податкова знижка надається, якщо у фізичної особи протягом звітного року були витрати на навчання в вищих та професійно-технічних закладах, на отримання доступного житла за державними програмами, на оплату допоміжних репродуктивних технологій, а також пов’язані зі сплатою відсотків за іпотечним кредитом, внесків на благодійність, страхових платежів (внесків, премій) за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення тощо.

Для отримання знижки необхідно заповнити та до 31 грудня подати за місцем реєстрації декларацію про майновий стан та доходи. У декларації необхідно вказати суму одержаного за рік доходу у вигляді зарплати, вид понесених витрат, їх розмір і розраховану суму податку на доходи фізичних осіб до повернення.

Деталі заповнення декларації про доходи були опрацьовані під час практичного тренінгу.

IMG_6898

IMG_6900

IMG_6902

IMG_6914

IMG_6896

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень