За два місяці звітного року місцеві бюджети Вінниччини зросли на 26 відсотків

27.03.2018

Якщо упродовж січня-лютого 2017 року до місцевих бюджетів регіону було перераховано близько 887,4 мільйонів гривень податків, зборів та інших платежів, то вже звітного року ця сума досягла майже 1 мільярда 118,2 мільйонів гривень

при виконанні прогнозованих показників, маємо ще й 26 відсотків приросту до аналогічного періоду минулого року.

зазначає начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський

Серед незмінних лідерів у наповненні місцевих бюджетів, за словами посадовця, залишається податок на доходи фізичних осіб. Його за січень-лютий 2018 року сплачено близько 650,5 мільйонів гривень. Це майже на 164,2 мільйона гривень або 34% більше, ніж минулоріч.

Друге місце у ТОП-3 місцевого бюджету займає єдиний податок. Його надійшло понад 252,1 мільйон гривень. Зазначена сума перевищує показник відповідного періоду минулого року майже на 61,7 мільйон гривень або на 32%.

Замикає трійку найбільших бюджетоформуючих податків місцевих громад Вінниччини плата за землю – близько 117,6 мільйонів гривень. Тобто цьогоріч власники землі та землекористувачі перерахували до місцевого бюджету на 14,8 мільйонів гривень або на 14 відсотків більше ніж у січні-лютому 2017 року.

Сумарний позитив – очевидний, адже завдяки консолідації зусиль платників податків, фіскальної служби, органів місцевої влади та самоврядування, тільки за перші два місяці роботи громади отримали додаткові 230,8 мільйонів гривень, на які, задля поліпшення добробуту її мешканців, зможуть реалізувати ще більше соціально-економічних програм та інвестпроектів.

резюмує Руслан Осмоловський

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області 

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень