За матеріалами підрозділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС області розпочато 9 кримінальних проваджень

28.05.2018
korupcija

Всі вони були зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань органами прокуратури Вінницької області, впродовж січня-квітня 2018 року, за результатами розгляду матеріалів Управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Вінницькій області ГУ ДФС у Вінницькій області (далі – УВБ), направлених у поточному році.

Загалом у ході проведення роботи щодо запобігання та протидії корупції в структурних підрозділах ГУ ДФС у Вінницькій області та Вінницької митниці ДФС за перших три місяці поточного року співробітниками УВБ проведено 24 службові перевірки, 6 службових розслідувань та, 5 тематичних перевірок. За результатами вказаних перевірок інформація підтвердилась у 25 випадках.

Упродовж 2018 року, для прийняття рішення, згідно чинного законодавства, до правоохоронних органів направлено матеріали 6 перевірок.

Також, упродовж звітного періоду за матеріалами УВБ складено 1 протокол про вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Утім, одним із пріоритетних напрямків роботи підрозділу залишається упереджувальна та роз’яснювальна робота серед працівників податкової та митної служби, а також кандидатів на заміщення вакантних посад. Так, співробітниками УВБ, з метою вжиття заходів щодо запобігання і протидії корупції, упродовж січня-квітня 2018 року проведено 77 профілактично-попереджувальних заходів.

А для всіх небайдужих, в УВБ нагадують про функціонування цілодобової лінії телефону „довіри” (0432 66 02 05), подзвонивши за яким, можна повідомити про будь-які корупційні прояви з боку працівників органів ДФС у Вінницькій області та Вінницької митниці ДФС.

Крім того, продовжує роботу сервіс «Пульс» Державної фіскальної служби України. За номером телефону 0800-501-007 (напрямок “4″), є можливість цілодобово залишити інформацію щодо неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами УВБ

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень