Змінено бюджетні рахунки для сіл, селищ і міст, що об’єднались у територіальні громади

05.01.2018
edin.podatok

На Вінниччині триває процес децентралізації та у зв’язку з цим об’єднання територіальних громад сіл, селищ та міст регіону.

Відтак відповідно до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у органах Державної казначейської служби України з 01.01.2018 відкриваються нові рахунки для зарахування надходжень до новоутворених об’єднаних територіальних громад, місцеві ради яких набули повноважень за результатами місцевих виборів, що відбулися у 2017 році. Разом із тим попередні рахунки, що були відкриті для сіл, селищ, міст, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, починаючи з 01.01.2018  закрито.

Отож, шановні платники, будьте уважними! І задля недопущення випадків помилкової сплати податків і зборів на неправильні бюджетні рахунки з подальшими негативними наслідками як для бюджету ОТГ, так і для суб’єкта господарювання, що помилився, дізнайтесь реквізити відкритих в органах Казначейства рахунків на веб-порталі ДФС України в рубриці «Бюджетні рахунки» за гіперпосиланням  http://vin.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ .

Довідково:

forma _громади02.xls– Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в  Гайсинській  ОДПІ Бершадському  район  ГУ ДФС у Вінницькій області ( код району 202) по об’єднаній територіальній громаді Шляхівській.

forma_громади03.xls– Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Вінницька ОДПІ  Вінницький район  ГУ ДФС у Вінницькій області ( код району 203) по об’єднаних територіальних громадах Лука-Мелешківській та Якушинецькій.

forma _громади04.xls – Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Гайсинській ОДПІ  (Гайсинський район) ГУ ДФС у Вінницькій області ( код району 204 )  по Кунківській об’єднаній територіальній громаді та Краснопільській об’єднаній територіальній громаді.

forma _громади07.xls– Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Калинівській  ОДПІ   Калинівський район  ГУ ДФС у Вінницькій області (код району  207)  по Іванівській об’єднаній територіальній громаді та Новогребельській об’єднаній територіальній громаді.

forma _громади08.xls– Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Калинівській ОДПІ  Козятинський  район  ГУ ДФС у Вінницькій області (код району  208 ) по об’єднаній територіальній громаді Глухівецькій.

forma _громади10.xls– Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Немирівській ОДПІ   Липовецький  район  ГУ ДФС у Вінницькій області (код району 210) по об’єднаній територіальній громаді Росошанській та по об’єднаній територіальній громаді Староприлуцькій.

forma_громади14.xls– Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Немирівській ОДПІ  Немирівський район  ГУ ДФС у Вінницькій області (код району  214) по Брацлавській об’єднаній територіальній громаді.

forma_громади21.xls– Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Тиврівському відділенні Вінницької   ОДПІ    ГУ ДФС у Вінницькій області ( код району 221)  по   Гніванській об’єднаній територіальній громаді.

forma_громади26.xls– Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Жмеринській ОДПІ   Шаргородськийрайон  ГУ ДФС у Вінницькій області (код району 226) по Мурафській об’єднаній територіальній громаді.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області 

Схожі статті:

avto-litva
До уваги громадян, які планують ввозити в Україну автомобілі з литовською реєстрацією
mogilov
Заступник очільника фіскальної служби спілкувався з громадянами Могилів-Подільщини
litsenziya
Від ліцензування алкогольно-тютюнової торгівлі місцеві бюджети отримали у квітні 1,7 мільйон гривень
byudjet
Малий та середній бізнес сплатив до місцевої казни майже 375,7 мільйонів гривень